O firmie

Muszyna Skarb Życia

Polska rodzinna firma INEX Sp. z o.o.

Skarb Życia Muszyna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek naturalnych wód mineralnych na polskim rynku. Marka należy do rodzinnej firmy INEX Sp. z o.o. dynamicznie działającej od kilkudziesięciu lat na rynku, z jasno określoną strategią długofalowego rozwoju.

Nowoczesny zakład produkcyjny spełniający najwyższe standardy i normy ochrony środowiska, zlokalizowany jest u podnóża góry Bradowiec, w Paśmie Jaworzyny Krynickiej Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

Pracownicy Inex Sp. z o.o. to ludzie pełni pasji i zaangażowania, mający świadomość tego, że ta marka to naturalna spuścizna, o którą należy troszczyć się z wyjątkową starannością każdego dnia. Dlatego też nasze produkty utożsamiane są od lat z najwyższą jakością i cieszą się niezmiennym, stale rosnącym zainteresowaniam oraz zaufaniem konsumentów.

Serce Marki bije w Uzdrowisku Muszyna Zdrój, gdzie ujęcia wody wysokozmineralizowanej Skarb Życia Muszyna uznawane są za jedne z najbardziej wartościowych źródeł naturalnych wód mineralnych.

Muszyna skarb Życia

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naturalnej wody wysokozmineralizowanej Muszyna Skarb Życia

Kup w sklepie online